COVID-19

 

Wymóg szczepienia


Mimo, że nie ma żadnych obecnie żadnych obostrzeń dotyczących imprez masowych w Polsce, istnieje duze prawdopodobieństwo że zostaną one wprowadzone podczas (lub tuż przed) konwentem. Dlatego też nie usuwamy wymogu posiadania ważnego certyfikatu szczepienia na czas konwentu - z nadzieją jednak, że sytuacja unormuje się na tyle że będziemy mogli znieść te ograniczenia przed rozpoczęciem Gdakonu. Nie będziemy kontrolować szczepień w momencie rejestracji na stronie - w wypadku gdy jeżeli ktoś ma zaplanowane szczepienie po rejestracji, a przed konwentem.

To, czy będziemy musieli sprawdzać dowód szczepienia, czy też negatywny test antygenowy będzie zależało od przepisów wprowadzonych przed rozpoczęciem konwentu, a my będziemy zobowiązani do egzekwowania tych przepisów. Jeżeli nie jesteś w stanie zaszczepić się przed konwentem z jakiegokolwiek powodu, powinnieneś poczekać z udziałem w Gdakonie.

 

Zmiany w ograniczeniach


Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany odnośnie ograniczeń, niezwłocznie poinformujemy Was na naszym Twitterze lub Telegramie. Tuż przed konwentem wyślemy e-maile z aktualnymi wymaganiamu dotyczącymi rejestracji i dokończenia rezerwacji w hotelu.